Strona główna -> A znovu jsme v České republice

• A znovu jsme v České republice
  • Czyli znowu jesteśmy w Czeskiej Republice. My to znaczy uczennice i uczniowie klas trzecich Technikum Rolniczego i Technikum Agrobinzesu. Jesteśmy na stażu zagranicznym w w Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň. Na początek praktykujemy odłów różnych gatunków ryb z czeskich stawów, później nasi gospodarze przybliżą nam inne umiejętności z ciekawej sztuki rybackiej. Przed nami jeszcze poznawanie kultury Republiki Czeskiej, wycieczki do Pragi i do przepięknego Czeskiego Krumlova – miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

• Jest super, serdecznie pozdrawiamy kadrę nauczycielską i nasze koleżanki i kolegów, a ze zdjęcia, wprost ze stanowiska pracy macha do wszystkich Iza Jamka, uczennica klasy III TA.

Andrzej Kowalski