Strona główna -> A znovu jsme v České republice
  • A znovu jsme v České republice
  • Czyli znowu jesteśmy w Czeskiej Republice. My to znaczy uczennice i uczniowie klas trzecich Technikum Rolniczego i Technikum Agrobinzesu. Jesteśmy na stażu zagranicznym w w Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň. Na początek praktykujemy odłów różnych gatunków ryb z czeskich stawów, później nasi gospodarze przybliżą nam inne umiejętności z ciekawej sztuki rybackiej. Przed nami jeszcze poznawanie kultury Republiki Czeskiej, wycieczki do Pragi i do przepięknego Czeskiego Krumlova – miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO.


  • Jest super, serdecznie pozdrawiamy kadrę nauczycielską i nasze koleżanki i kolegów, a ze zdjęcia, wprost ze stanowiska pracy macha do wszystkich Iza Jamka, uczennica klasy III TA.


  • Staż finansowany ze środków UE w ramach projektu „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” realizowany w ramach działania 3.4.2 POKL na zasadach Programu Uczenie się przez całe życie Leonardo da Vinci – Projekty Mobilności – IV

    Andrzej Kowalski

Wszelkie prawa zastrzeżone - Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu.