Strona główna -> Otrzęsiny klas I

• Otrzęsiny klas I
  • Dnia 10.10.2014r odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Imprezę poprowadzili zeszłoroczni zwycięzcy klasy ll Technikum Architektury Krajobrazu i ll Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji pod opieką pani Małgorzaty Krywko . Otrzęsiny zostały otwarte przez Pana Dyrektora Dariusza Radziulewicza.

W tym dniu Nasze Kociaki jak i ich wychowawcy zmierzyli się w przeróżnych konkurencjach sprawnościowych i umysłowych. Musieli wykazać się sprytem, aktywnością fizyczną oraz zgraniem. Uczniowie klas pierwszych mieli za zadanie: opracować układ taneczny do wylosowanej wcześniej piosenki, przygotować transparent charakteryzujący ich kierunek kształcenia oraz ułożyć piosenkę/rap o swoim wychowawcy. Wszyscy wykazali się niesamowitą pomysłowością i aktywnością fizyczną. Po każdej konkurencji każda z klas pierwszych oceniana była przez jury.

Po zakończonych rywalizacjach i podsumowaniu wszystkich punktów najlepszą klasą okazała się klasa l Technikum Agrobiznesu i Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej , której serdecznie gratulujemy! Każda klasa nagrodzona została statuetką wykonaną własnoręcznie przez uczniów klasy ll Technikum Architektury Krajobrazu oraz słodkim podarunkiem.

Wszystkim pierwszakom gratulujemy przyjęcia do grona społeczności szkolnej i życzymy wielu sukcesów w nauce.

Brawo Kociaki!
    Magdalena Wąsowska