Strona główna -> MIKOŁAJKI W ZSKŚIA :)

• MIKOŁAJKI W ZSKŚIA :)
  • Mikołajki to doskonały moment na rozpoczęcie przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia - czasu obdarowywania prezentami. Z tej okazji uczniowie klasy II technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej z wychowawcą p. Izą Biały przygotowali zimowe dekoracje holu szkoły, a w dniach 1 - 5. 12. 2104 zorganizowali akcję charytatywną pod hasłem: "I Ty możesz zostać Mikołajem!".

• Przez 5 dni uczniowie prowadzili zbiórkę zabawek i artykułów szkolnych dla rodzin znajdujących się pod opieką PCPR w Giżycku. Odzew ze strony uczniów i pracowników szkoły był ogromny. Dziękujemy!

• W dniu finału, czyli 5 grudnia 2014 r., organizatorzy zabawy mikołajkowej przygotowali dla społeczności szkolnej 2 konkursy: na projekt świątecznej kartki i na "czerwone przebranie". Najciekawszą świąteczną kartkę - zdaniem jury - zaprojektowała klasa IV technikum architektury krajobrazu (wych. p. A. Biega), zaś najwięcej przebranych na czerwono i ubranych w czapki Mikołaja osób było w klasie I technikum agrobiznesu + urządzeń i systemów energetyki odnawialnej (wych. p. M. Trusewicz -Żakiewicz), bo 100% obecnych!.

• W nagrodę zwycięskie klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki. Na długiej przerwie wszystkich uczestników akcji mikołajkowej czekał słodki poczęstunek i muzyka ze świątecznym klimatem.

• Iza Biały