Strona główna -> Kolejne sukcesy na horyzoncie
 • Kolejne sukcesy na horyzoncie
 • Jak co roku wiosną Młodzi Architekci Krajobrazu znad upiększania terenu i projektów wypatrują sukcesów na horyzoncie.

  I na zawołanie pierwsze już są! Uczennice klasy 4 technikum architektury krajobrazu: Katarzyna Daniluk i Marta Bułas zdobyły indeksy na kierunek Architektura krajobrazu na Politechnice Białostockiej – GRATULUJEMY!

  Cztery uczennice z klasy czwartej technikum architektury krajobrazu - Sylwia Barszcz, Kasia Daniluk, Marta Bułas i Agata Szafraniec w lutym wzięły udział w eliminacjach do konkursu „Zdobądź indeks na kierunek architektura krajobrazu”, które polegały na samodzielnym przygotowaniu cyklu od 4 do 6 fotografii tworzących autorską opowieść opatrzoną cytatem pochodzącym z literatury, a następnie przesłaniu ich na adres politechniki. Tematem przewodnim fotoreportażu było DRZEWO.

  Komisja konkursowa wybrała 3 prace i zaprosiła do finału konkursu.  Kasia Daniluk, Marta Bułas
   i Agata Szafraniec na terenie politechniki musiały wykonać dokumentację projektową zagospodarowania wskazanego terenu. Prace tworzyły w programie ArchiCAD. Projekt musiał opierać się na wytycznych inwestora oraz być wykonany zgodnie ze sztuką projektową. Na wykonanie pracy w skali, zgodnie z wytycznymi i obliczeniami dziewczyny miały tylko 2 godziny.

  Rezultatem pracy dziewcząt w ogólnopolskim konkursie „Zdobądź indeks na kierunek architektura krajobrazu” jest zajęcie pierwszego miejsca w przez Kasię Daniluk oraz drugiego miejsca przez Martę Bułas :) natomiast prace Agata Szafraniec otrzymała wyróżnienie!

  Jeszcze raz gratulujemy!

  Wystawę reportaży dziewczyn można obejrzeć w ZSKŚIA na korytarzu szkolnym – serdecznie zapraszamy.

   

   

  Magdalena Czaus

   

Wszelkie prawa zastrzeżone - Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu.