Strona główna -> "ZSKŚiA otwarta dla gimnazjalistów”

• "ZSKŚiA otwarta dla gimnazjalistów”
  • We wtorek 28.04.2015r. nasza szkoła bardzo szeroko otworzyła swoje drzwi dla wszystkich gimazjalistów z miasta i okolic.

Już od progu uczniowie kl. III gimnazjów zostali bardzo ciepło przywitani przez naszą młodzież, która bardzo profesjonalnie, a zarazem przyjaźnie, zajęła się swoimi młodszymi kolegami. Gimnazjaliści spotkali się z wicedyrektorem p. Robertem Płatoszem, który przedstawił im zasady rekrutacji oraz kierunki kształcenia w szkole. Następnie młodzież odbyła wycieczkę po szkole. W trakcie tego spaceru, odwiedzili pracownie szkolne, w których zapoznali się z wieloma nauczycielami i poznali ich sposób pracy. Nauczyciele przedmiotów zawodowych za pomocą prezentacji bądź pokazów praktycznych przybliżyli gimnazjalistom tajniki nauki poszczególnych zawodów. Jadnakże hitem okazały się ewolucje akrobatyczne na sali gimnastycznej przygotowane przez nauczycieli wychowania fiżycznego. Nie mniejszym powodzeniem cieszyły się pokazy doświadczeń w naszej nowoczesnej i nowo powstałej pracowni chemiczno – fizycznej.

Przyszli absolwenci gimnazjum opuszczali mury naszej szkoły bardzo zadowoleni. Mamy nadzieję, że część z nich skorzysta z oferty przedstawionej przez  szkołę i zostanie naszymi uczniami.

Serdecznie dziękujemy gimnazjalistom za udział w dniach otwarych szkoły oraz naszym uczniom za ogromne zaangażowanie w przygotowanie tego dnia.