Strona główna -> Uczciliśmy Dzień Edukacji Narodowej

• Uczciliśmy Dzień Edukacji Narodowej
  • Dnia 14.10.2014 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej (potocznie zwanym Dniem Nauczyciela).Uczniowie pod kierunkiem Pani Violetty Arian przygotowali i przedstawili scenki z życia szkoły. Młodzi artyści również wierszami i piosenką uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili codzienny trud pracy nauczyciela i podkreślili swoją wdzięczność za jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Po przedstawieniu słowno-muzycznym Pan wicedyrektor Dariusz Radziulewicz zaprosił pracowników szkoły i zaproszonych gości na część oficjalną połączoną ze słodkim poczęstunkiem.

W akademii wystąpili: Ania Wolańska (IV TAK), Patrycja Paszko i Andrzej Jagiełka (III TEO), Magda Więcek, Karol Bystrek, Szymon Brzóska, Grzesiek Dziedzicki (III TB), Patryk Kunko (III TAK), Hubert Jabłoński (II TAK) oraz ja- Patrycja Wolska (III TA).

Partycja Wolska